Nová éra? Přinejmenším nový blog.

A je to tady. První článek na nové adrese. Někteří vědí, někteří ne, můj původní blog se nachází na adrese http://ohyeah13.blog.cz/ a byl aktivní (s krátkými přestávkami) od května 2010 do července 2016. Za první dva-tři roky se zde hromadil ne příliš kvalitní materiál (nic jiného by se asi od náctiletého dítěte ani čekat nedalo), ke kterému se nechci autorsky hlásit, na druhou stranu je mi líto to mazat. Také mi pomalu ale jistě začínal lézt na nervy blog.cz, který na naše blogy přidával stále více reklam na hloupý bulvár a celkově jde tento server pomalu do kytek, proto jsem se začala poohlížet po něčem jiném.


Dalším a posledním důvodem k přesunu a novému začátku je můj malý „životní zlom“ a to přechod z gymnázia na vysokou školu (naštěstí ne však na tzv. vysokou školu života), přechod do dospělosti (haha, já a dospělá, to ještě nějakou chvíli bude trvat). Zkrátka mi přišlo vhodné udělat teď v některých věcech pomyslnou čáru a začít trochu jinak, i když jsem některé podobné čáry udělala již v uplynulém roce. A tak teď sedím v čajovně a smolím tento úvodní článek, usrkávám již vystydlý čaj a přemýšlím, k čemu se ještě vyjádřit.

Možná by stálo za to shrnout, co přibližně se zde bude objevovat. Jelikož mě v říjnu čeká zahájení studia dvou oborů, o jejichž existenci spousta lidí nemá nejmenší ponětí, občas se ozvu právě se zajímavostmi a strastmi týkajících finských studií a fonetiky. Jsem závislá na poslechu hudby, takže se budou objevovat různé hudební recenze a reporty z koncertů či jiných kulturních akcí. Značnou část svého volného času odevzdávám skautskému hnutí, které ráda popisuji „civilistům“ a taktéž se ráda dělím o nejrůznější zážitky, které jsem díky skautingu posbírala. Stejně jako na spoustě jiných blozích, ani zde nebude chybět malý veřejný deníček, nebo spíše výstižněji řečeno veřejný občasníček. A nakonec, možná se objeví i nějaké úvahy na nejrůznější témata. Samozřejmě není vyloučeno, že se nezačnu věnovat i jiným kategoriím. :)

Na úplný konec ještě dodám, že vzhledem k mému neustálému poslechu hudby na konci každého článku bez ohledu na téma bude nějaká píseň. Pro dnešek to bude píseň, jejíž název mi byl přímou asociací k tématu tohoto článku.

Užívejte léta a mějte chvíli strpení s mou bloggerskou novotinou.
Winn


Komentáře

Oblíbené příspěvky